Evarzesh Title
Register
evarzesh logo
شرایط و مقررات استفاده از برنامه های تمرینی

تعاریف و مفاهیم

پایگاه evarzesh.ir: وب سایت مشاوره و علوم ورزشی که خدمات تخصصی مشاوره ورزشی را بصورت اینترنتی در اختیار کاربران قرار می دهد.

کاربر: شخصی که متقاضی استفاده از خدمات پایگاه evarzesh.ir بوده و شرایط و مقررات مندرج در این فرم را پذیرفته و عضو پایگاه گردیده است.

برنامه تمرینی: کلیه برنامه های تمرینی کاهش وزن، بدنسازی عمومی، بدنسازی تخصصی که از سوی کارشناسان پایگاه evarzesh.ir ارائه می شود.

شرایط و مقررات

 1. برنامه های تمرینی پایگاه مختص کاربرانی است که از سلامت کامل جسمانی و روانی برخوردار می باشند.
 2. کاربران متقاضی استفاده از برنامه تمرینی کاهش وزن باید 18 سال سن و بالای 52 کیلوگرم وزن داشته باشند.
 3. مسئولیت اجرای مناسب و صحیح برنامه های تمرینی پایگاه بعهده کاربر بوده و هرگونه آسیب در نتیجه عدم اجرای صحیح حرکات و رژیم های غذایی متوجه کاربر می باشد.
 4. هرگونه سوء استفاده از امکانات پایگاه اعم از ورود غیر مجاز، استفاده از حساب سایر کاربران واختلال در کار سامانه موجب قطع دائمی حساب کاربر گردیده و هیچ اعتراضی مسموع نخواهد بود.
 5. برنامه های تمرینی پس از تأیید واریز وجه از طریق پست الکترونیک که هنگام ثبت نام به پایگاه اعلام شده، برای کاربر ارسال می شود. بنابراین پایگاه مسئولیتی برای ارسال برنامه های تمرینی به سایر شیوه ها نخواهد داشت.
 6. برنامه تمرینی بعد از تأیید واریز وجه، ظرف مدت حداکثر 7 روز کاری برای کاربر ارسال خواهد شد.
 7. بعد از ارسال برنامه تمرینی امکان برگشت مبلغ پرداختی وجود ندارد. بعد از تأیید واریز وجه و قبل از ارسال برنامه در صورت تقاضای برگشت وجه، پس از کسر 30 درصد کل مبلغ پرداختی، عودت داده می شود.
 8. در صورت بروز اختلال در شبکه اینترنت و مخابرات، بروز حوادث طبیعی و سایر مواردی که از اختیار و توان پایگاه در ارائه به موقع خدمات خارج است، به حداکثر زمان ارائه برنامه افزوده خواهد شد.
 9. پایگاه evarzesh.ir خود را متعهد به حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران دانسته و اطلاعات ارسال شده از سوی آنان را در اختیار غیر نخواهد گذاشت.
 10. استفاده از برنامه های تمرینی پایگاه evarzesh.ir بدین معنا است که کاربر شرایط و مقررات پایگاه را خوانده و موافقت خود را با آنان اعلان نموده است.
 11. پایگاه evarzesh.ir بسته به شرایط و اقتضائات به تغییر این مقررات اقدام کرده و بر عهده کاربر است که با مطالعه منظم شرایط و مقررات پایگاه از آنها مطلع باشند. عدم اطلاع و یا مطالعه این شرایط و مقررات حقی را برای کاربر ایجاد نمی نماید.
مطالب مرتبط
روغن طبیعی وقتی گرسنه هستید غذا بخورید!  خوردن هنگام گرسنگی عمل به یک توصیه قدیمی و مذهبی است. در واقع اگر میل به غذا ندارید شاید بدن شما نیازی به غذا ندارد. به این احساس خود اعتماد ...
صبوری در کاهش وزن صبوری در کاهش وزن  ماه ها، سالها و حتی دهه ها طول می کشد که بافت چربی اضافه شکل بگیرد بنابراین رژیم های غذایی سخت و شدید نمی تواند در کوتاه مدت، اثرات مثبت و با دوامی داشته باشد ...
آخرین اخبار پایگاه
سامانه کاهش وزن

سامانه جامع و هوشمند کاهش وزن

کاهش وزن علمی و سالم با مدیریت کالری مصرفی و دریافتی و اطلاع وضعیت کاهش وزن در مقایسه با شرایط نرمال

بدنسازی تخصصی

برنامه بدنسازی تخصصی

برنامه ای ویژه ورزشکاران جهت افزایش قدرت، سرعت، توان و استقامت، امکان تعیین نوع فصل، گروه عضلانی و رشته ورزشی. همراه با پشتیبانی و مشاوره تخصصی

Second Slide

برنامه بدنسازی تصویری

انتخاب حرکت مناسب و صحیح برای تقویت عضلات از نکات مهم و اساسی بدنسازی محسوب می شود. با انتخاب عضله، تمرین مناسب به شما معرفی می گردد.

برنامه تمرینی کاهش وزن

برنامه تمرینی کاهش وزن

برنامه ای کاملا علمی و تخصصی به مدت 8 هفته جهت کاهش وزن سالم به میزان 5 ـ 8 کیلوگرم بدون بازگشت همراه با پشتیبانی و مشاوره تخصصی