Evarzesh Title
Register
evarzesh logo

آزمون انعطاف پذیری عضلات کمر و همسترینگ - آزمون ولز


درباره محاسبه گر
آزمون انعطاف پذیری کمر و عضلات همسترینگ (آزمون ولز)

آزمون انعطاف پذیری کمر و همسترینگ (آزمون ولز): آزمونی مناسب جهت ارزیابی انعطاف عضلات انتهای کمر و همسترینگ محسوب می شود. این آزمون در سال 1952 توسط ولز و دیلون (Wells and Dillon) طراحی و معرفی گردید و تا به امروز به عنوان آزمون انعطاف پذیری رایج در سازمانهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. انعطاف پذیری مناسب عضلات کمر و همسترینگ نقشی مهم در پیشگیری از آسیب های ناحیه کمر و لگن ایفا می کند. بسیاری از دردهای ناحیه کمر بدلیل کاهش انعطاف پذیری عضلات این ناحیه می باشد.

این محاسبه گر بر اساس نرمهای استاندارد YMCA طراحی و برنامه نویسی شده است و قادر است همه گروه های سنی را مورد ارزیابی قرار دهد.

شیوه اجرا
شیوه ارزیابی

جنسیت: 

سن (سال):

رکورد (سانتی متر):وضعیت:        

آخرین اخبار پایگاه
سامانه کاهش وزن

سامانه جامع و هوشمند کاهش وزن

کاهش وزن علمی و سالم با مدیریت کالری مصرفی و دریافتی و اطلاع وضعیت کاهش وزن در مقایسه با شرایط نرمال

بدنسازی تخصصی

برنامه بدنسازی تخصصی

برنامه ای ویژه ورزشکاران جهت افزایش قدرت، سرعت، توان و استقامت، امکان تعیین نوع فصل، گروه عضلانی و رشته ورزشی. همراه با پشتیبانی و مشاوره تخصصی

Second Slide

برنامه بدنسازی تصویری

انتخاب حرکت مناسب و صحیح برای تقویت عضلات از نکات مهم و اساسی بدنسازی محسوب می شود. با انتخاب عضله، تمرین مناسب به شما معرفی می گردد.

برنامه تمرینی کاهش وزن

برنامه تمرینی کاهش وزن

برنامه ای کاملا علمی و تخصصی به مدت 8 هفته جهت کاهش وزن سالم به میزان 5 ـ 8 کیلوگرم بدون بازگشت همراه با پشتیبانی و مشاوره تخصصی