Evarzesh Title
Register
evarzesh logo
شرایط و مقررات استفاده از سامانه اینترنتی کاهش وزن

تعاریف:

کاربر:: فردی که متقاضی استفاده از خدمات پایگاه evarzesh.ir بوده، شرایط و مقررات را پذیرفته و عضو گردیده است.

سامانه جامع و هوشمند کاهش وزن: نرم افزاری تحت وب است که توسط پایگاه evarzesh.ir طراحی و پیاده سازی شده است. این نرم افزار به کاربران جهت مدیریت کالری مصرفی و دریافتی کمک می نماید که از این به بعد به اختصار «سامانه کاهش وزن» نامیده می شود.

پایگاه evarzesh.ir: وب سایت مشاوره و علوم ورزشی که خدمات تخصصی ورزشی را به صورت الکترونیک در اختیار کاربران قرار می دهد.

شرایط و مقررات استفاده از سامانه کاهش وزن:

  1. کاربری می تواند از سامانه کاهش وزن استفاده نماید که از سلامت کامل جسمی و روحی برخوردار باشد.
  2. کاربر باید حداقل 18 سال سن و بالای 52 کیلوگرم وزن داشته باشد.
  3. مسئولیت اجرا و مدیریت کاهش وزن بعهده کاربر بوده و هرگونه آسیب در نتیجه بی توجهی به راهنما و دستوالعملهای سامانه کاهش وزن متوجه کاربر می باشد.
  4. هرگونه سوءاستفاده از سامانه کاهش وزن، ورود غیر مجاز و استفاده از حساب سایر کاربران موجب قطع دائمی اعتبار کاربر می گردد.
  5. در شرایط ویژه مانند بلایای طبیعی (زلزله، سیل و طوفان)، جنگ، شورش، تحریم و ... که امکان ارائه خدمات میسر نباشد، هیچگونه مسئولیتی متوجه پایگاه evarzesh.ir نمی باشد.
  6. هفته اول استفاده از خدمات سامانه کاهش وزن رایگان می باشد و در صورت عدم رضایت با کسر 10 درصد کارمزد وجه کاربر عودت داده می شود. بعد از یک هفته هیچ دخواست برگشت وجهی قابل بررسی نمی باشد.
  7. اطلاعاتی که از کاربر خواسته شده برای ارائه بهتر و تخصصی تر خدمات است. این اطلاعات بصورت محرمانه نزد پایگاه نگهداری شده و در اختیار طرف ثالثی قرار نخواهد گرفت.
  8. پایگاه evarzesh.ir می تواند در هر زمان با توجه به صلاحدید مدیران قوانین خود را تغییر داده و به روز نماید. بنابراین کاربران وظیفه دارند با مطالعه منظم شرایط و قوانین از آن اطلاع یابند. عدم اطلاع کاربر حقی را برای وی ایجاد نمی نماید.
  9. استفاده از سامانه کاهش وزن بدین معنی است که کاربر همه مفاد بندهای بالا را خوانده و پذیرفته است.
مطالب مرتبط
مکمل کراتین مکمل کراتین: مشخص شده است که مصرف مکمل های کراتینی منجر به افزایش توده بدنی، چربی آزاد، اجرای بهتر و کاهش خستگی می شود. برخی از تحقیقات به بررسی دراز مدت عوارض کلیوی و کبدی ناشی از مصرف کراتین ظرف مدت 5 سال پرداخته و...
نوشیدنی ورزشی نوشیدنی ورزشی: تعریق سبب از دست رفتن آب و الکترولیت های بدن (املاحی نظیر کلرید سدیم، منیزیم، کلسیم و پتاسیم) می شود و اگر این اتفاق کنترل نشود منجر به کم آبی و در شرایط بحرانی، اختلال در گردش خون و حمله قلبی می گردد...
آخرین اخبار پایگاه
سامانه کاهش وزن

سامانه جامع و هوشمند کاهش وزن

کاهش وزن علمی و سالم با مدیریت کالری مصرفی و دریافتی و اطلاع وضعیت کاهش وزن در مقایسه با شرایط نرمال

بدنسازی تخصصی

برنامه بدنسازی تخصصی

برنامه ای ویژه ورزشکاران جهت افزایش قدرت، سرعت، توان و استقامت، امکان تعیین نوع فصل، گروه عضلانی و رشته ورزشی. همراه با پشتیبانی و مشاوره تخصصی

Second Slide

برنامه بدنسازی تصویری

انتخاب حرکت مناسب و صحیح برای تقویت عضلات از نکات مهم و اساسی بدنسازی محسوب می شود. با انتخاب عضله، تمرین مناسب به شما معرفی می گردد.

برنامه تمرینی کاهش وزن

برنامه تمرینی کاهش وزن

برنامه ای کاملا علمی و تخصصی به مدت 8 هفته جهت کاهش وزن سالم به میزان 5 ـ 8 کیلوگرم بدون بازگشت همراه با پشتیبانی و مشاوره تخصصی