Evarzesh Title
Register
evarzesh logo
درباه ما
پایگاه «ای|ورزش» در سال 1389با هدف نشر علوم ورزشی در حوزه وب راه اندازی گردید. در راستای توسعه دانش تربیت بدنی برنامه های تمرینی کاهش وزن، بدنسازی عمومی و تخصصی به هموطنان عزیز ارائه می شود. در این راه برخی از متخصصان علوم ورزشی و اساتید دانشگاه با ما همکاری داشته اند. اما معتقدیم که این هدف جز با مساعدت صاحب نظران علوم ورزشی امکان پذیر نخواهد بود. از اینرو دست یاری همه متخصصان را به گرمی می فشاریم. پایگاه «ای|ورزش» آماده است مقالات تألیفی اساتید و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری را درج نماید. بدین منظور افراد علاقه مند آثار خود را می توانند به آدرس پست الکترونیک پایگاه evarzesh[at]gmail[dot]com ارسال نمایند.

شماره تماس: 52220820 - 051
پست الکترونیک: evarzesh[at]gmail[dot]com
آدرس: خراسان رضوي تربت حيدريه خیابان آسایش - حاشیه میدان معلم - مرکز مشاوره ورزشی

Dr.Sohrabi | دکتر سهرابی
مشاور پایگاه: دکتر مهدی سهرابی عضو هیأت علمی دانشگاه فردوسی مشهد و دانشیار دانشکده تربیت بدنی. جناب آقای دکتر سهرابی علاوه بر مسئولیتهای اجرایی و آموزشی مختلف در دانشگاه فردوسی، علاقه ویژه ای به پژوهش در حوزه یادگیری حرکتی مبتنی بر ساخت ابزار دارند. همکاری ایشان با پایگاه و ارائه راهکارهای آموزشی برای سایت بسیار سودمند بوده است. از ایشان مقالات و مطالب آموزشی مختلفی در سایت درج شده است که می تواند برای دانشجویان گرایش رفتار حرکتی مفید فایده باشد. بخش مشاوره اینترنتی پایگاه از بخشهای نو پایگاه است که با مشاوره و کمک علمی جناب آقای دکتر سهرابی شکل گرفته است و امیدواریم کمکی هر چند ناچیز در رفع نیازهای علمی ـ مشاوره ای کاربران گرامی باشد.

مهدی روحی | Mehdi Roohi
مدیر و طراح پایگاه: با سلام، مهدی روحی هستم مربی تربیت بدنی و مدرس دانشگاه. علاوه بر تدریس و ورزش (دو و میدانی، شنا، بدنسازی، والیبال و تنیس) علاقه خاصی به برنامه نویسی دارم و به جهت همین علاقه و اشتیاق، زبان #C و asp.net را آموخته ام. همچنین HTML، CSS و Sql نیز کار می کنم.
حاصل این آموخته ها ایجاد پایگاه evarzesh.ir است. شاید طراحی سایتی با این ویژگی ها از سوی دانش آموخته تربیت بدنی امری بعید به نظر آید، اما ایجاد این پایگاه ثابت می کند تحصیل کرده های تربیت بدنی علاوه بر کار عملی می توانند در زمینه های فنی و تخصصی نیز موفق عمل نمایند. بنده به توسعه فردی بسیار معتقدم و بر این باورم که باید همواره در حال آموختن و نو شدن بود. این پایگاه نیز برای من وسیله ای جهت آموختن و پی در پی نو شدن است. شاید یکی از جذابیت های کار وب و بطور کلی نرم افزار این باشد که دانسته های دیروز برای امروز کهنه است و دانش فردا دانسته های امروز را منسوخ می نماید. گرچه همه علوم با سرعت بالایی گسترش می یابند اما من این گسترش و پویایی را در کمتر حوزه علمی به مانند علوم رایانه ای مشاهده کرده ام.
یکی از بخشهای نو پایگاه بخش آزمونهای ورزشی است که با استفاده از تکنولوژی Ajax برنامه نویسی کرده ام. در ابتدا هدف آشنایی دانشجویانم با آزمونهای ورزشی و معرفی جذابیت های آن بود اما در حال حاضر تصمیم دارم بعنوان وسیله ای برای آشنایی همه کاربران با آزمونهای ورزشی باشد تا از طریق آن درک علمی و صحیحی از شرایط جسمانی خود داشته باشند.
در انتها لازم می دانم از همه اساتید، دانشجویان و مربیانی که از بردن نام آنها از بیم لغزش در ذکر نامشان معذورم تشکر و قدردانی نمایم که با مقالات و دلگرمی هایشان به بنده امید و توان ادامه کار دادند.

مطالب مرتبط
ImpilicitLearning یادگیری پنهان: در کنار یادگیری آشکار که متکی بر کسب آگاهانه دانش و حل مساله است یادگیری پنهان وجود دارد که اطلاعات کسب شده بصورت ناهوشیار بدست می آید. یکی از مهمترین یاگیری های پنهان قرار گرفتن فرد در محیط بیگانه و فراگیری زبان خارجه است. ...
خودشناسی خودشناسی: در جریان خودشناسی به قابلیت مبارزه با سختی ها و مصائب زندگی می رسید. برای رسیدن به خودشناسی باید با خویشتن صادق باشید حتی اگر به حقایقی درباره خود دست یابید که برای شما خوشایند نباشد.
آخرین اخبار پایگاه
سامانه کاهش وزن

سامانه جامع و هوشمند کاهش وزن

کاهش وزن علمی و سالم با مدیریت کالری مصرفی و دریافتی و اطلاع وضعیت کاهش وزن در مقایسه با شرایط نرمال

بدنسازی تخصصی

برنامه بدنسازی تخصصی

برنامه ای ویژه ورزشکاران جهت افزایش قدرت، سرعت، توان و استقامت، امکان تعیین نوع فصل، گروه عضلانی و رشته ورزشی. همراه با پشتیبانی و مشاوره تخصصی

Second Slide

برنامه بدنسازی تصویری

انتخاب حرکت مناسب و صحیح برای تقویت عضلات از نکات مهم و اساسی بدنسازی محسوب می شود. با انتخاب عضله، تمرین مناسب به شما معرفی می گردد.

برنامه تمرینی کاهش وزن

برنامه تمرینی کاهش وزن

برنامه ای کاملا علمی و تخصصی به مدت 8 هفته جهت کاهش وزن سالم به میزان 5 ـ 8 کیلوگرم بدون بازگشت همراه با پشتیبانی و مشاوره تخصصی